13037-2023 - ResultaatBelgië-Aartselaar: Zuurstof
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
LOX installatie RWZI Aartselaar
Referentienummer: PRO/MB/2021/00165
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
24111900 Zuurstof
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
24311510 Metaaloxiden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding