130418-2023 - ResultaatNederland-Breda: Trapliften
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Trapliften
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
44115600 Trapliften
II.1.4.
Korte beschrijving
Aanbesteding met een Europese openbare procedure voor het afsluiten van een nieuwe overeenkomst voor het leveren en onderhouden van trapliften in het kader van de WMO. Scope van deze opdracht betreft het leveren, plaatsen en onderhouden van stoeltrapliften. Andere soorten liften, bijvoorbeeld woonhuis liften, vallen buiten deze uitvraag.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Leveren, plaatsen, onderhouden en demonteren van trapliften in het kader van de WMO.