2. Procedure
Procedure
Titel: Ver- en nieuwbouw gemeentehuis Joure
Beschrijving: Dit is de Europese niet-openbare aanbesteding voor de ver- en nieuwbouw gemeentehuis Joure van gemeente De Fryske Marren. Om de onderlinge samenwerking en dienstverlening aan de burger te bevorderen wenst het gemeentebestuur het voltallige personeel onder één dak te huisvesten. De geplande uitbreiding van het gemeentehuis heeft een oppervlakte van ca. 900 m2 BVO, verdeeld over drie bouwlagen (geen kelder). Tijdens de realisatie van de uitbreiding en verbouwwerkzaamheden zal het gemeentehuis gewoon in bedrijf blijven. Wij zoeken één bouwpartij die de realisatie van dit plan voor haar rekening neemt. Als u wilt meedoen in deze aanbesteding, dient u uw aanmelding voor 12 februari 2024 via het platform Mercell in te sturen. Hier vindt u ook de stukken waaruit uw aanmelding moet bestaan.
Interne identificatiecode: Z.773352
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Uiterste aanmelddatum voor de selectiefase: 12 februari 2024. Verwachte start inschrijffase: 5 maart 2024. Verwachte indiendatum inschrijffase: 25 april 2024. Meer informatie in de aanbestedingsstukken.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45210000 Bouwen van gebouwen, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000