130784-2023 - ResultaatNederland-Diemen: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Accountmanager/Technisch voorzitter
Referentienummer: 2022047801
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Zorginstituut Nederland faciliteert in opdracht van het ministerie van VWS de programmaorganisatie van lijn 1 en ondersteunt de diverse aandoeningspecifieke werkgroepen. Voor de ondersteuning van deze werkgroepen zoekt het Zorginstituut een accountmanager/technisch voorzitter voor de periode van 1 januari 2023 tot 31 december 2023 voor gemiddeld 10 uur per week. Geef in de motivatiebrief aan voor hoeveel uur de aangeboden kandidaat beschikbaar is in de hiervoor genoemde periode.
De accountmanager/technisch voorzitter zal onderdeel zijn van de programmaorganisatie Uitkomstgerichte Zorg binnen het Zorginstituut. De accountmanager/technisch voorzitter is (mede)verantwoordelijk voor (1) de overkoepelende taken en (2) de ondersteuning van de werkgroepen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding