13091-2024 - Resultaat
Nederland – Onderhouden van bomen – Raamovereenkomst boomonderhoud Soest 2024-2026
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst boomonderhoud Soest 2024-2026
Beschrijving: Raamovereenkomst boomonderhoud Soest 2024-2026 Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen; b. Digitaal registreren uitgevoerde werkzaamheden; c. Bijkomende werkzaamheden.
Interne identificatiecode: REA202306
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77211500 Onderhouden van bomen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Besteksnummer: REA202306
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging looptijd