130925-2025 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – ROK Maaien gazons, bermen en watergangen (2025-2028)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: ROK Maaien gazons, bermen en watergangen (2025-2028)
Beschrijving: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het maaien van gazons, bermen en watergangen in de periode 2025-2028, hetgeen is verdeeld in de volgende 2 percelen: - Perceel 1 Spijkenisse, Hekelingen (inclusief begraafplaatsen); - Perceel 2 Kernen: Abbenbroek, Heenvliet, Geervliet, Simonshaven, Zuidland (inclusief begraafplaatsen). 2 percelen- zie offerteleidraad en bijlagen voor exacte omvang. De geraamde waarde heeft betrekking op beide percelen tezamen voor de maximale duur van de raamovereenkomst (4 jaar)
Interne identificatiecode: INK24-10-421
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: RAW-bestek, gunning op laagste prijs
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Spijkenisse en Hekelingen (inclusief begraafplaatsen)
Beschrijving: De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: a. Flora- en faunamaatregelen en -voorzieningen b. Maaien van gazons machinaal en handmatig in de wijken en op de begraafplaatsen c Onderhouden van graskanten langs verharding d. Maaien rondom obstakels en bomen e. Maaien van ruw gras f. Maaien van bloemrijk gras g. Maaien van grasbetontegels h. Maaien van watergangen, vijvers en andere waterlopen i. Maaien van natuurvriendelijke oevers j. Maaien en opschonen van amfibieënpoelen en rieteilanden k. Bijkomende werkzaamheden raamovereenkomst zie offerteleidraad en bijlagen. De geraamde waarde van de opdracht is gebaseerd op 4 jaar.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlenging
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Kernen: Abbenbroek, Heenvliet, Geervliet, Simonshaven, Zuidland (inclusief begraafplaatsen).
Interne identificatiecode: 2