130933-2024 - Mededinging
Nederland – Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten – Dienstverlening in het kader van het Bbz/de Ioaz
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dienstverlening in het kader van het Bbz/de Ioaz
Beschrijving: De aanbestedende dienst, de gemeente Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht (deelnemers aan de gemeenschappelijke regeling ‘Intergemeentelijke Sociale Dienst Brabantse Wal’ (Hierna: ISD Brabantse Wal), besteedt onderhavige opdracht ‘Dienstverlening in het kader van de BBZ en Ioaz’ met het kenmerk: dCI-000393 aan middels een Europese openbare aanbesteding conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Wet van 1 november 2012, gewijzigd 1 juli 2016). De aanbestedende dienst overschrijdt met de totale geraamde opdrachtwaarde het Europese drempelbedrag. Daarnaast geeft een openbare aanbesteding inzicht in de markt en draagt bij aan een zo optimaal mogelijke concurrentie. De opdracht is ingedeeld in twee percelen, te weten: Perceel 1: Detachering; Perceel 2: Levensvatbaarheidsonderzoeken. Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een (raam)overeenkomst met één opdrachtnemer per perceel voor de opdracht 'Dienstverlening in het kader van de BBZ en Ioaz. Een inschrijver kan op beide percelen inschrijven, maar slechts één (1) van de twee (2) percelen gegund krijgen. Bij inschrijving dient inschrijver aan te geven - op de verklaring omtrent inschrijving - voor welk perceel inschrijver bij voorkeur de opdracht krijgt in het geval dat inschrijver op beide percelen de inschrijving met de Beste Prijs-Kwaliteitverhouding heeft gedaan. Een uitgebreide beschrijving van de opdracht, de doelstellingen en de eisen zijn opgenomen in het beschrijvend document (inclusief bijlagen).
Interne identificatiecode: dCI-000393
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten, 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Detachering
Beschrijving: De aanbestedende dienst, de gemeente Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht (deelnemers aan de gemeenschappelijke regeling ‘Intergemeentelijke Sociale Dienst Brabantse Wal’ (Hierna: ISD Brabantse Wal), besteedt onderhavige opdracht ‘Dienstverlening in het kader van de BBZ en Ioaz’ met het kenmerk: dCI-000393 aan middels een Europese openbare aanbesteding conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Wet van 1 november 2012, gewijzigd 1 juli 2016). De aanbestedende dienst overschrijdt met de totale geraamde opdrachtwaarde het Europese drempelbedrag. Daarnaast geeft een openbare aanbesteding inzicht in de markt en draagt bij aan een zo optimaal mogelijke concurrentie. De opdracht is ingedeeld in twee percelen, te weten: Perceel 1: Detachering; Perceel 2: Levensvatbaarheidsonderzoeken. Perceel 1: Detachering wordt ondergebracht in een overeenkomst. Deze overeenkomst heeft een beoogde ingangsdatum van 1 augustus 2024. De initiële contractperiode bedraagt één (1) jaar en negen (9) maanden en loopt derhalve tot en met 30 april 2026. De aanbestedende dienst kan besluiten de overeenkomst met Opdrachtnemer te verlengen. De optie tot verlengen bedraagt tweemaal (2x) één (1) jaar. De volledige omschrijving van de opdracht, een overzicht van de doelstellingen en eisen en de voorwaarden gebonden aan de opdracht leest u in het beschrijvend document (incl. bijlagen).
Aanvullende classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Levensvatbaarheidsonderzoeken
Beschrijving: De aanbestedende dienst, de gemeente Bergen op Zoom, Steenbergen en Woensdrecht (deelnemers aan de gemeenschappelijke regeling ‘Intergemeentelijke Sociale Dienst Brabantse Wal’ (Hierna: ISD Brabantse Wal), besteedt onderhavige opdracht ‘Dienstverlening in het kader van de BBZ en Ioaz’ met het kenmerk: dCI-000393 aan middels een Europese openbare aanbesteding conform de gewijzigde Aanbestedingswet 2012 (Wet van 1 november 2012, gewijzigd 1 juli 2016). De aanbestedende dienst overschrijdt met de totale geraamde opdrachtwaarde het Europese drempelbedrag. Daarnaast geeft een openbare aanbesteding inzicht in de markt en draagt bij aan een zo optimaal mogelijke concurrentie. De opdracht is ingedeeld in twee percelen, te weten: Perceel 1: Detachering; Perceel 2: Levensvatbaarheidsonderzoeken. Perceel 2: Levensvatbaarheidsonderzoeken wordt ondergebracht in een raamovereenkomst. Deze raamovereenkomst heeft een beoogde ingangsdatum van 1 augustus 2024. De initiële contractperiode bedraagt één (1) jaar en negen (9) maanden en loopt derhalve tot en met 30 april 2026. De aanbestedende dienst kan besluiten de raamovereenkomst met Opdrachtnemer te verlengen. De optie tot verlengen bedraagt tweemaal (2x) één (1) jaar. De volledige omschrijving van de opdracht, een overzicht van de doelstellingen en eisen en de voorwaarden gebonden aan de opdracht leest u in het beschrijvend document (incl. bijlagen).
Aanvullende classificatie (cpv): 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening