2. Procedure
Procedure
Titel: Medior Oracle Cloud functioneel beheerder - cluster BCO
Beschrijving: Waar ben jij van? Jij bent van veel ‘markten’ in Oracle EBS thuis maar beschikt vooral ook over nieuw opgedane kennis en ervaring in het werken met Oracle Cloud. De complexere vraagstukken worden door jou vertaald naar gebruiksvriendelijke oplossingen. Door je brede kennis en flexibele geest kun je veel gebruikers met het systeem helpen met hun vragen/problemen, waardoor zij kunnen blijven werken in het kloppende hart Oracle Cloud.
Interne identificatiecode: 0004099
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000