2. Procedure
Procedure
Titel: System integrator Audiovisuele voorzieningen
Beschrijving: Raamovereenkomst AV-voorzieningen
Interne identificatiecode: 356165-2023
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsleidraad
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 32300000 Televisie- en radio-ontvangers, audio- of video-opnameapparatuur of -reproductietoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000