131177-2026 - Resultaat
België – Planten – Raamovereenkomst voor het leveren van vaste planten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van vaste planten
Beschrijving: Dit bestek heeft betrekking op de levering van vaste planten ten behoeve van beplantingswerkzaamheden binnen het projectgebied van stad Antwerpen. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren van gezonde, goed gewortelde en soortechte vaste planten, conform de opgegeven soortenlijst en specificaties. De planten dienen te voldoen aan de geldende kwaliteitsnormen en te worden geleverd in eenheidsgrootte en conditie geschikt voor directe aanplant. Levering dient te gebeuren op de overeengekomen locatie en tijd, inclusief transport, verpakking en eventuele lossing.
Interne identificatiecode: GAC_2024_03234
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 03451000 Planten
Aanvullende classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03234 - 1
Interne identificatiecode: 1