Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Planningsapplicatie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Utrecht wil één overeenkomst afsluiten voor de levering, implementatie (incl. datamigratie en opleiden en trainen), onderhoud en doorontwikkeling van een roosterapplicatie en de daaraan gerelateerde dienstverlening.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Kwaliteitscriterium - Naam: Use Cases / Weging: 40
Kwaliteitscriterium - Naam: Wensen / Weging: 10
Prijs - Weging: 30