2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaakdienstverlening
Beschrijving: Schoonmaakdienstverlening Uitgaande van de huidige uitgaven circa 50.000 euro per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919200 Schoonmaken van kantoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Reguliere schoonmaakwerkzaamheden en de laag frequente werkzaamheden waaronder specialistisch vloerenonderhoud, reiniging separatieglas en glas binnen, incidentenbeheer, dieptereiniging keuken(s) en dieptereiniging sanitair. Tevens valt aanverwante schoonmaakdienstverlening en aanvullende opdrachten onder de scope van onderhavige opdracht. Op basis van de huidige uitgaven circa 50.000 euro per jaar
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: verlengingsopties na initiele contracttermijn