Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Dyslexiezorg binnen gemeente Nissewaard
Referentienummer: CZINK21-10-53
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4.
Korte beschrijving
De huidige Raamovereenkomst heeft binnenkort haar maximale looptijd bereikt. Om de continuïteit van deze vorm van Jeugdhulp te borgen wordt Dyslexiezorg opnieuw aanbesteed. De Opdracht bestaat uit diagnostisch onderzoek en specialistische behandeling ED. Indien uit het diagnostische onderzoek blijkt dat er specialistische behandeling nodig is, dan voorziet de Opdrachtnemer tevens in de behandeling. Om in aanmerking te komen voor de Opdracht dient Inschrijver beide producten te bieden. Het is van belang dat de geboden Dyslexiezorg is afgestemd op de individuele zorgbehoefte van de Jeugdige en er rekening wordt gehouden met de omgevingsfactoren waarin hij/zij opgroeit. Daarnaast is het van groot belang dat de Opdrachtnemer zorgt voor een goede afstemming en samenwerking met het onderwijs, waarbij ieder handelt vanuit zijn/haar (wettelijke) verantwoordelijkheid.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht is omschreven in de offerteaanvraag en bijhorende bijlagen.