2. Procedure
Procedure
Titel: digiborden nieuw
Beschrijving: de levering en plaatsing van vermoedelijk 70 digiborden met bijhorende whiteboarden.
Interne identificatiecode: VTS 24-02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: VTS 24-02 - 1
Beschrijving: levering en plaatsing van vermoedelijk 70 digiborden met bijhorende whiteboards.
Interne identificatiecode: 1