Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Nederland