131533-2024 - Resultaat
België – Bouwen van theater – PATRIMONIUM | Renovatie Marktgebouwen en aanpassingswerken Gelmelenstraat 1
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: PATRIMONIUM | Renovatie Marktgebouwen en aanpassingswerken Gelmelenstraat 1
Beschrijving: PATRIMONIUM | Renovatie Marktgebouwen en aanpassingswerken Gelmelenstraat 1
Interne identificatiecode: PPP024-3454/4030/496_MG+GS1_DEL1-4_V2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45212322 Bouwen van theater
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 496_MG+GS1_DEL1-4_V2