131570-2025 - Mededinging
Nederland – Motorvoertuigen – Personen- en bestelauto's
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Personen- en bestelauto's
Beschrijving: Deze aanbesteding richt zich op aanbieders met een meer-merken dealerschap met daarin een breed assortiment van voertuigen in de diverse voertuigcategorieën die geschikt zijn voor gebruik door een veiligheidsregio en die beschikken over een serviceorganisatie in of dicht bij het verzorgingsgebied van de deelnemende veiligheidsregio’s. De aanbesteding betreft alle soorten personenauto’s en bestelauto’s geschikt voor bestuurders met rijbewijs B. De voertuigen moeten afgeleverd kunnen worden in de juiste kleur (zoals brandweerrood RAL3000, medische hulpverlening geel RAL1016, Reddingsbrigade oranje RAL2009 of anders op verzoek), optioneel inclusief striping en optische licht en geluidssignalering volgens de geldende regelgeving. De omvang van de aankopen staat niet vast. Beide regio's hebben een wagenpark met ruim 100 personenauto's.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aanbesteding betreft alle soorten personenauto’s en bestelauto’s geschikt voor bestuurders met rijbewijs B. Dit varieert van kleine personenauto’s, grotere personenauto’s, 4x4 auto’s tot bestelbusjes en personenbusjes; in alle uitvoeringen en met alle beschikbare motorvarianten. De voertuigen moeten afgeleverd kunnen worden in de juiste kleur (zoals brandweerrood RAL3000, medische hulpverlening geel RAL1016, Reddingsbrigade oranje RAL2009 of anders op verzoek), optioneel inclusief striping en optische licht en geluidssignalering volgens de geldende regelgeving. Ntb
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengopties