131736-2025 - Resultaat
Nederland – Apparatuur voor anesthesie en reanimatie – Levering, installatie en onderhoud AED’s en toebehoren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering, installatie en onderhoud AED’s en toebehoren
Beschrijving: De gemeente Midden-Groningen is op zoek naar een Opdrachtnemer die ons op verschillende locaties kan voorzien van hoogwaardige AED-apparatuur (Automatische Externe Defibrillatoren), deze professioneel kan installeren en zorgdraagt voor het periodieke onderhoud. Het onderhoud is voor de technische levensduur van het apparaat. Oude reeds aanwezige apparatuur dient door Opdrachtnemer te worden onderhouden of afgevoerd en op milieuvriendelijke en duurzame wijze te worden ontmanteld. De aanbieder wordt uitgenodigd om op basis van deze offerteaanvraag een offerte in te dienen volgens de voorwaarden die zijn vastgelegd in dit aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: T105895
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 33172000 Apparatuur voor anesthesie en reanimatie
Aanvullende classificatie (cpv): 35112000 Reddings- en hulpverleningsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000