2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst asfaltonderhoud
Beschrijving: Doel van de opdracht is het, volgens de principes van assetmanagement, op duurzame, efficiente en effectieve manier uitvoeren van het noodzakelijk onderhoud. Hierbij gaat het om klein-, levensduurverlengend- en groot onderhoud. Binnen de samenwerking tussen gemeente en aannemer wordt invulling gegeven aan het vinden van een balans tussen kosten, prestaties en risico’s. De opdracht omvat in hoofdzaak de volgende werkzaamheden/activiteiten: o Herstel klinkersleuven/lasgaten. o Levensduur verlengend onderhoud asfaltverhardingen. o Kleinschalig onderhoud asfaltverharding. o Grootschalig onderhoud asfaltverharding. o Onderhoud belijning en wegmarkering. o Bijkomende werkzaamheden om te komen tot het daadwerkelijke onderhoud. Hierbij valt te denken aan het uitvoeren van een schouw, een maatregeltoets, asfaltonderzoek en maatregeladvies. De gemeente heeft per jaar gemiddeld een budget beschikbaar van €1.500.000 tot €2.500.000 exclusief btw. Elk jaarbudget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen, met dien verstande dat de totale omvang van de opdracht, inclusief verlengingen, het plafondbedrag van €12.000.000 niet te boven kan gaan. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor, werkzaamheden die niet in de overeenkomst zullen worden beschreven, maar gelijksoortig als in deze overeenkomst, aan derden op te dragen. Aan de genoemde bedragen en/of aantal deelopdrachten kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: P2023043
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233222 Bestratings- en asfalteerwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233141 Wegenonderhoud, 45233142 Herstellen van wegen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: ROK asfaltonderhoud
Beschrijving: Doel van de opdracht is het, volgens de principes van assetmanagement, op duurzame, efficiënte en effectieve manier uitvoeren van het noodzakelijk onderhoud. Hierbij gaat het om klein-, levensduurverlengend- en groot onderhoud. Binnen de samenwerking tussen gemeente en aannemer wordt invulling gegeven aan het vinden van een balans tussen kosten, prestaties en risico’s. De gemeente heeft per jaar gemiddeld een budget beschikbaar van €1.500.000 tot €2.500.000 exclusief btw. Elk jaarbudget wordt als taakstellend gezien. De omvang van de opdracht kan als gevolg van areaalwijzigingen en budgetwijzigingen veranderen, met dien verstande dat de totale omvang van de opdracht, inclusief verlengingen, het plafondbedrag van €12.000.000 niet te boven kan gaan. De opdrachtgever behoudt zich het recht voor, werkzaamheden die niet in de overeenkomst zullen worden beschreven, maar gelijksoortig als in deze overeenkomst, aan derden op te dragen. Aan de genoemde bedragen en/of aantal deelopdrachten kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging van 3 keer één geheel kalenderjaar.