De opdracht bestaat uit het leveren van werkplek gerelateerde ICT hardware (o.a. smartphones, desktops, laptops, all-in-one systemen en accessoires). Wij zoeken een opdrachtnemer die merkonafhankelijk is en hardware van de gewenste keuze kan leveren. Merken (incl. opvolgers) die de opdrachtnemer in ieder geval moet kunnen leveren zijn HP, Samsung en Apple.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
De maximale opdrachtwaarde voor de gehele raamovereenkomst is € 900.000 (excl BTW). De genoemde aantallen zijn indicatief. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Looptijd in maanden: 48
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
n.v.t.