Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79610000 Plaatsing van personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze opdracht kan worden verlengd
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Zuidoost-Drenthe (NL132)