2. Procedure
Procedure
Titel: Programmamanager Verduurzaming mobiele werktuigen - Cluster SO
Beschrijving: De gemeente Rotterdam zoekt een gedreven programmamanager voor de implementatie van een ambitieuze duurzaamheidsstrategie voor mobiele werktuigen, gebruikt in de bouw en grond-, weg, -en waterbouw. Met het oog op een emissievrij gebruik van apparatuur tegen 2030, is het jouw taak om de visie in concrete besluiten om te zetten. Samen met collega’s, marktpartijen, andere steden en het Rijk wil je een revolutie teweegbrengen. Met succesvolle emissieloze pilots en ondertekening van het landelijke SEB (schoon en emissieloos bouwen)-convenant hebben we eerste stappen gezet. Met een vernieuwde programma-aanpak voor 2024 en verder liggen er uitdagende speerpunten op het gebied van organisatie, uitvoering, samenwerking met gemeentelijke partijen en de markt, het organiseren van subsidiesgesteunde pilots, het ontwikkelen van gemeentelijk beleid, en het bijdragen aan laadinfrastructuuroplossingen. Als jij klaar bent voor deze groene uitdaging, nodigen we je uit om samen de stad naar een duurzame toekomst te leiden.
Interne identificatiecode: 6-D-30904-23
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000