132701-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Regulier Slootonderhoud
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Regulier Slootonderhoud
Beschrijving: Algemeen: Het huidige hekkel-bestek loopt na een periode van 4 jaar af. De gemeente Leeuwarden zet daarom een nieuwe Europees openbare aanbesteding ''Regulier slootonderhoud'' (hekkelen) in de markt met daarin verwerkt de laatst bekende arealen en de inzichten, beleidsambities en duurzaamheidscriteria met betrekking tot biodiversiteit en duurzaamheid en ecologie. De gemeente Leeuwarden brengt de werkzaamheden in twee verschillende percelen op de markt, te weten: Perceel 1) Regio Noord; Perceel 2) Regio Zuid.
Interne identificatiecode: T72914
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Regio Noord
Beschrijving: Regulier slootonderhoud werkzaamheden Regio Noord. Zie voor meer informatie Hoofdstuk 1.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Regio Zuid
Beschrijving: Regulier slootonderhoud - Regio Zuid, zie voor meer informatie hoofdstuk 1. Zie voor de aantallen en werkzaamheden het bestek.