132917-2026 - Mededinging
België – Energie en aanverwante diensten – Raamcontract - aanstelling energiedeskundige voor opmaak EPC attesten bij verhuur/verkoop 2026-2030
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract - aanstelling energiedeskundige voor opmaak EPC attesten bij verhuur/verkoop 2026-2030
Beschrijving: Woonmaatschappij Rivierenland zoekt een partij om de EPC-attesten op te maken voor bestaand vastgoed te Mechelen en Willebroek.
Interne identificatiecode: PPP0P1-5411/6056/WOONLAND - Raamcontract EPC 2026-2030
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Opmaak EPC-attesten Mechelen
Beschrijving: 1. EPC PRIVATIEVE GEDEELTEN GEBOUWEN / WONINGEN (studio, appartement, rijwoning, halfopen bebouwing) De opdracht omvat de aanstelling van een energiedeskundige type A voor de opmaak van energieprestatiecertificaten (EPC attesten) o.m. als volgt: - opmaak ca. 300 EPC attesten - opmaak EPC attest bij aanvang nieuwe huurovereenkomsten (ca. 15/maand) - opmaak EPC attest bij verkoop van sociale woonentiteiten - opmaak EPC attest bij verval huidig EPC-attest (na 10 jaar) 2. EPC GEMENE DELEN APPARTEMENTSGEBOUWEN Vanaf 2022 moet er een EPC-attest beschikbaar zijn van de gemeenschappelijke delen van elk gebouw dat meer dan 2 wooneenheden bevat. De gemeenschappelijke delen van het gebouw bevatten het dak, de buitenmuren en de vloeren. Ook de ramen, de deuren, de verlichting van de gemeenschappelijke (circulatie)ruimtes zoals deze van de inkomhal, de gang of een gedeelde ruimte. Naast de gebouwenschil vallen ook de collectieve installaties voor de verwarming en de productie van warm water uit het stooklokaal hieronder. Ten slotte worden ook de gegevens over de installatie voor zonne-energie opgenomen.
Interne identificatiecode: WOONLAND - Raamcontract EPC 2026-2030_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Opmaak EPC-attesten Willebroek
Interne identificatiecode: WOONLAND - Raamcontract EPC 2026-2030_2