133067-2024 - Resultaat
België – Software en informatiesystemen – ICT - Leveringen - Licenties AutoDESK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: ICT - Leveringen - Licenties AutoDESK
Beschrijving: De opdracht betrefet de leveringen van licenties AutoDESK.
Interne identificatiecode: RDGB-ICT-2023-153200-96
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: RDGB-ICT-2023-153200-96 - 1
Beschrijving: ICT - Leveringen - Licenties AutoDESK
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 48300000 Software voor het maken van documenten, tekeningen, afbeeldingen, dienstregelingen en productiviteit