133108-2024 - Resultaat
België – Hartbewakingssysteem – Aankoop van 3 Hart- Long machines
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van 3 Hart- Long machines
Beschrijving: Aankoop van drie nieuwe toestellen en aanhorigheden voor cardiopulmonaire bypass tijdens hartchirurgie met bijhorend onderhoudscontract. Deze moeten betrouwbaar en multifunctioneel zijn zodat deze ingezet kunnen worden voor elke cardio-chirurgische ingreep op een veilige manier. Bovendien dienen deze toestellen eenvoudig te verplaatsen zijn om ook ondersteuning te kunnen bieden op andere afdelingen. De toestellen moeten compatibel zijn met het elektronisch datamanagementsysteem van de aanbestedende overheid.
Interne identificatiecode: PPP0R9-190/4070/2022-190
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33123210 Hartbewakingssysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Aankoop van 3 Hart- Long machines
Interne identificatiecode: 2022-190
Belangrijkste classificatie (cpv): 33186000 Hart-longmachine