2. Procedure
Procedure
Titel: Deklagenbestek Zeeland 2026
Beschrijving: Betreft het uitvoeren van onderhoud aan de wegen van waterschap Scheldestromen, perceel 1 en 2.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden, 45230000 Aanleggen van pijpleidingen, communicatielijnen en stroomleidingen, autowegen, wegen, vliegvelden en spoorlijnen; verhardingen, 45233000 Aanleg van snelwegen en wegen, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen, 45233141 Wegenonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Tholen, Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Walcheren
Beschrijving: Het uitvoeren van groot onderhoud aan de wegen in Tholen, Noord-Beveland, Zuid-Beveland en Walcheren in 2026.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - West Zeeuws-Vlaanderen en Oost Zeeuws-Vlaanderen
Beschrijving: Het uitvoeren van groot onderhoud aan de wegen in West Zeeuws-Vlaanderen en Oost Zeeuws-Vlaanderen in 2026.