133236-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Rioolreiniging- en inspectie Peelgemeenten 2026 e.v.
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Rioolreiniging- en inspectie Peelgemeenten 2026 e.v.
Beschrijving: Bizob besteedt aan namens de zes Peelgemeenten: de gemeenten Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Laarbeek en Someren. De werkzaamheden bestaan in hoofdzaak uit: a. het reinigen van riolering; b. het reinigen van rioolgemalen en rioolrandvoorzieningen; c. het inspecteren van riolering met camera; d. het samenstellen en leveren van reinigings- en inspectierapportages; e. het afvoeren en storten van vrijgekomen slib; f. het uitvoeren van bijkomende werkzaamheden. Het reinigen en inspecteren van de riolering omvat de zes peelgemeenten, Asten, Deurne, Gemert-Bakel, Helmond, Laarbeek en Someren. Het reinigen van de rioolgemalen en randvoorzieningen omvat alleen de gemeente Deurne en Helmond. Werkzaamheden welke projectmatig of binnen projecten uitgevoerd worden vallen buiten deze opdracht.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Aanvullende classificatie (cpv): 90400000 Diensten in verband met afvalwater, 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000