2. Procedure
Procedure
Titel: Specialist Ondersteuner Jeugd
Beschrijving: De SOJ is een professional die kennis en kunde laagdrempelig inzet in een vertrouwde omgeving zoals de huisartsenpraktijk, GGD/JGZ en het onderwijs. De SOJ is een Gedragswetenschapper met een BIG of SKJ- registratie en heeft ruime ervaring met kind/jeugd en gezin en het sociaal domein. De SOJ richt zich op screening/triage en brede vraagverheldering (vanuit Positieve Gezondheid) van het gezin en omgeving. Daarnaast heeft de SOJ de mogelijkheid om voorliggend een aantal gelimiteerde (5-8) gesprekken te voeren. De SOJ heeft kennis van psycho-educatie, kan een gedegen advies geven. De gemeente Venlo zoekt naar een organisatie, die middels in te zetten medewerkers kan voorzien in de invulling van de functie, de rol en werkwijze van de SOJ voor de komende jaren binnen de gemeente Venlo. De organisatie (lees SOJ) werkt direct samen met de huisartsenpraktijken binnen de gemeente Venlo, de GGD/JGZ en het onderwijs in de gemeente Venlo. In de gemeente Venlo zijn er in totaal 15 huisartsenpraktijken. Een SOJ ondersteunt al deze praktijken bij hun hulp- of ondersteuningsvraagstukken.
Interne identificatiecode: 1927266
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
Aanvullende classificatie (cpv): 85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Specialist Ondersteuner Jeugd .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging.