133481-2024 - Resultaat
Nederland – Luchtfotografiediensten – Luchtfotografie en Obliek
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Luchtfotografie en Obliek
Beschrijving: De gemeenten in West-Friesland besteden sinds enkele jaren het maken van luchtfoto’s gezamenlijk aan. De gemeenten Hoorn, Opmeer, Koggenland, Medemblik en SED (de verzamelnaam voor de gemeenten Stede Broec, Drechterland en Enkhuizen) willen in de voorjaren van 2024 tot en met 2028 nieuwe luchtfoto’s laten produceren ten behoeve van kaartvervaardiging voor de BGT en BAG registratie en als onderlegger voor andere gemeentelijke taken. Ook willen de gemeenten een Geo-obliek opname laten uitvoeren. Alle West-Friese gemeenten
Interne identificatiecode: 2089904
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961200 Luchtfotografiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Inschrijver wordt gevraagd een aanbieding in te dienen voor het leveren van een True Orthofoto van het gehele projectgebied. Van alle luchtfoto’s worden zowel de vereffende en gecorrigeerde ruwe opnamen als geo gerefereerde TIFF bestanden meegeleverd. Daarnaast wordt aangegeven wat de mogelijkheden zijn met betrekking tot een obliekopname van elke gemeente en een Lidar puntenwolk van elke gemeente. Deze beide producten kunnen jaarlijks naar keuze eventueel gezamenlijk of door gemeenten apart worden afgenomen. Alle West-Friese gemeenten
Interne identificatiecode: 1