2. Procedure
Procedure
Titel: Bestek Onderhoud Watergangen, Ruw gras en Kruidenrijk gras
Beschrijving: Onderhoud Watergangen, Ruw gras en Kruidenrijk gras LvC 2024-2025 Percelen 1 en 2. De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van 2 jaar. De overeenkomst kan maximaal 6 maal worden verlengd met 1 jaar. De overeenkomst kent met de verlengingen een maximale overeenkomstduur tot en met uiterlijk 31 december 2031. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Ruw gras bubeko, inclusief relatief kleinschalige stukken binnen de bebouwde kom b. Maaien kruidenrijk gras bubeko, inclusief relatief kleinschalige stukken binnen de bebouwde kom c. maaien watergangen, droge greppels d. Bijkomende werkzaamheden € 720.000,- x 8 jaar = € 5.760.000,- Voor beide percelen tezamen.
Interne identificatiecode: Z/23/150732
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233229 Onderhoud van bermen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1, Noord
Beschrijving: Perceel 1 Noord bestaand uit de kernen: Beers, Cuijk, Escharen, Gassel, Grave, Haps, Katwijk, Landhorst, Langenboom, Linden, Mill, Sint Agatha, Sint Hubert, Velp, Vianen, Wanroij, Wilbertoord. 0
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingen
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2, Zuid
Beschrijving: Perceel 2 Zuid bestaand uit de kernen: Beugen, Boxmeer, Groeningen, Holthees, Ledeacker, Maashees, Oeffelt, Oploo, Overloon, Rijkevoort, Sambeek, Sint Anthonis, Stevensbeek, Vierlingsbeek, Vortum-Mullem, Westerbeek 0
Interne identificatiecode: 2