See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VOOR DIENSTEN BETREFFENDE DE SCHOONMAAK EN ONTSMETTING VAN GEBOUWEN, LOKALEN EN KANTOREN GEBRUIKT DOOR VISIT.BRUSSELS IN DE REGIO BRUSSEL, MET INACHTNEMING VAN DE SOCIALE VOORWAARDEN VAN DE WERKNEMERS EN HET MILIEU
Beschrijving: Het betreft een opdracht voor diensten met betrekking tot de schoonmaak en desinfectie van de gebouwen, lokalen en kantoren gebruikt door visit.brussels in het Brussels Gewest, met respect voor de sociale omstandigheden van de werknemers en in het kader van een beleid voor duurzame ontwikkeling. Deze opdracht omvat ook een luik leveringen (sanitaire verbruiksartikelen).
Interne identificatiecode: 2023-VB-FACILITIES-NETTOYAGE
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: Zie bestek
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023-VB-FACILITIES-NETTOYAGE - 1
Interne identificatiecode: 1