13416-2023 - MededingingNederland-Vries: Zware motorvoertuigen
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Vrachtwagen met haakarmsysteem en autolaadkraan
Referentienummer: 390765
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34140000 Zware motorvoertuigen
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht omvat de levering van een vrachtwagen met haakarmsysteem en autolaadkraan, inclusief het daarbij behorende onderhoud gedurende de eerste drie jaar, op basis van een ROB-contract.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 350 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
42414410 Kranen voor vrachtwagens
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
1 vrachtwagen