2. Procedure
Procedure
Titel: Bouw noodopvang
Beschrijving: Bouw noodopvang 150 personen Noodopvang voor 150 personen
Interne identificatiecode: *
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Bouw noodopvang 150 personen
Interne identificatiecode: 1