See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: ARC-24-0051: Beneden-Zeeschelde – Antwerpen RO Hobokense Polder tot Helihaven Geactualiseerd Sigmaplan Oeverstabilisatie en realisatie van de Sigmakering Deelzones 1 t.e.m. 3
Beschrijving: Het voorwerp van de opdracht is de aanleg van dijken en waterkerende constructies op Sigmapeil, ter hoogte van de Hobokense Polder en het zuidelijk deel van de voormalige petroleumcluster (Antwerpen RO), langsheen de Beneden-Zeeschelde. Daarnaast bevat het project beperkte natuurinrichtingswerken. Het geheel van de werken kadert in de uitvoering van het geactualiseerde Sigmaplan.
Interne identificatiecode: ARC-24-0051
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45247230 Bouwen van dijk, 45246400 Werkzaamheden voor hoogwaterpreventie, 45243510 Aanleg van dijken en kades
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 45246400 Werkzaamheden voor hoogwaterpreventie, 45247230 Bouwen van dijk, 45243510 Aanleg van dijken en kades