Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71351914 Archeologische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 38546000 Explosievendetectiesysteem, 45111250 Uitvoering van bodemonderzoek, 71351500 Bodemonderzoeksdiensten, 71352000 Diensten voor ondergronds onderzoek, 71352300 Magnetometrische onderzoeksdiensten, 73110000 Uitvoeren van onderzoek, 73210000 Advies inzake onderzoek, 79720000 Onderzoeksdiensten
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Midden-Limburg (NL422)
Land: Nederland
Aanvullende informatie: Zie documentatie.