134723-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Reinigen en inspectie riolering 2024 e.v. gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Heeze-Leende, Oirschot en Reusel-De Mierden
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en inspectie riolering 2024 e.v. gemeenten Bergeijk, Bladel, Eersel, Heeze-Leende, Oirschot en Reusel-De Mierden
Beschrijving: De werkzaamheden worden uitgevoerd voor de zes deelnemende gemeenten en bestaan in hoofdzaak uit: reinigen van riolering; afvoeren en verwerken van vrijgekomen afvalstof(fen); inspecteren van riolering; opstellen en leveren van inspectierapportages; inmeten putten riolering; verrichten kleine maatregelen; bijkomende werkzaamheden; ter beschikking stellen werknemers en materieel. De opdracht is bewust samengevoegd op het gebied van opdrachtgevers (gemeenten) en de werkzaamheden. De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledig werk voor een gespecialiseerd bedrijf goed uitvoerbaar is. Om bovenstaande reden is het dan ook niet wenselijk om een perceelindeling toe te passen voor de gemeenten afzonderlijk. Bij het opdelen van de opdracht in zes percelen (de gemeenten) wordt de omvang per perceel te klein en kan dit een prijsopdrijvend effect hebben. Door de opdracht samen te voegen hebben alle deelnemende gemeenten eenzelfde overeenkomst en kan er eenvoudiger gebruik worden gemaakt van elkaars expertise, mocht er onverhoopt een rioolbeheerder voor langere tijd afwezig zijn. Daarnaast is het niet wenselijk om de reinigings- en inspectiewerkzaamheden te splitsen. Voorafgaande aan de inspectie het riool worden gereinigd. Indien deze werkzaamheden los van elkaar worden aanbesteed betekent dit dat een partij de coördinatie moet uitvoeren om beide werkzaamheden op elkaar af te stemmen. In geval van onenigheid dan is de gemeente hiervan de dupe. De opdracht wordt dan ook niet verdeeld in percelen. De overeenkomst voor de gemeenten Bladel, Eersel, Heeze-Leende, Oirschot en Reusel-De Mierden wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal zes jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 maart 2024. De overeenkomst voor de gemeente Bergeijk wordt aangegaan voor een periode van minimaal één jaar en twee maanden en maximaal vijf jaar en twee maanden. De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025.
Interne identificatiecode: BIZOB-2023-GEZ-JGR-00138
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Aanvullende classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu, 90400000 Diensten in verband met afvalwater, 90480000 Beheer van riolering
5. Perceel
Perceel: LOT-0000