134857-2024 - Resultaat
België – Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging – AANKOOP LABORATORIUMAPPARATUUR HEMATOLOGIE INCLUSIEF CELTELLERS, UITSTRIJK- EN KLEURMODULE, DIGITALE MICROSCOOP EN RAAMOVEREENKOMST VOOR REAGENTIA EN VERBRUIKSGOEDEREN
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: AANKOOP LABORATORIUMAPPARATUUR HEMATOLOGIE INCLUSIEF CELTELLERS, UITSTRIJK- EN KLEURMODULE, DIGITALE MICROSCOOP EN RAAMOVEREENKOMST VOOR REAGENTIA EN VERBRUIKSGOEDEREN
Beschrijving: Voorwerp van deze opdracht betreft het verwerven en de implementatie van laboratoriumapparatuur voor hematocytometrie, voor het uitstrijken en kleuren van stalen voor microscopische analyses en voor een gestandaardiseerde morfologische beoordeling van de elementen door middel van digitale microscopie, naast de levering van de toestel gebonden verbruiksgoederen en reagentia. De opleiding van de betrokken zorgprofessionals en een onderhoudscontract en support na de ingebruikname maken eveneens deel uit van deze opdracht De apparaten en toebehoren verbeteren de kwaliteit van de analysen in het domein van hematologie en verhogen de efficiëntie door een geoptimaliseerde workflow. De inschrijving houdt een werkende oplossing in -toestellen inclusief toebehoren, accessoires, koppelingen ICT e.d. zodat het eerste gebruik veilig conform de planning kan plaatsvinden- en die mee kan evolueren met toekomstige ontwikkelingen in de markt. De opdrachtnemer biedt een oplossing op maat volgens de behoefte en de beschikbare ruimte van de aanbestedende overheid. Eventuele nodige aanpassingen aan de infrastructuur binnen de beschikbare ruimte dienen door de inschrijver omschreven te worden, de uitvoering hiervan wordt voorzien door het AZ Sint-Lucas. De opdracht bestaat uit één (1) perceel en wordt aan één (1) leverancier gegund. Dit om de optimale compatibiliteit en werking alsook de service na verkoop van de verschillende systemen te waarborgen. Het contract wordt gesloten voor een periode van 8 jaar met de mogelijkheid tweemaal te verlengen met respectievelijk 2 jaar + 2 jaar. Een mogelijke verlenging zal niet stilzwijgend gebeuren maar wordt expliciet door de aanbestedende overheid meegedeeld. De aanbestedende overheid behoudt zich tijdens de looptijd van het contract de mogelijkheid om -binnen het kader van innovatie- een vervanging van de analytische toestellen met de gekozen inschrijver te onderhandelen.
Interne identificatiecode: PPP0VF-129/4029/2022/030/npor
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: AANKOOP LABORATORIUMAPPARATUUR HEMATOLOGIE INCLUSIEF CELTELLERS, UITSTRIJK- EN KLEURMODULE, DIGITALE MICROSCOOP EN RAAMOVEREENKOMST VOOR REAGENTIA EN VERBRUIKSGOEDEREN
Interne identificatiecode: 2022/030/npor
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 33000000 Medische apparatuur, farmaceutische artikelen en artikelen voor lichaamsverzorging, 33100000 Medische apparatuur