135173-2024 - Resultaat
Nederland – Software voor onderwijsdoeleinden – E Portfoliotool
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: E Portfoliotool
Beschrijving: Implementatie E Portfoliotool
Interne identificatiecode: T50992
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese openbare aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48190000 Software voor onderwijsdoeleinden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000