See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamakkoord voor de aankoop, de installatie en het onderhoud van de apparatuur en van het bijbehorende beheersysteem, voor de realisatie van een specifiek communicatienetwerk ten behoeve van de cruciale toepassingen met betrekking tot de veiligheid en de stiptheid van het spoorverkeer.
Beschrijving: Raamakkoord voor de aankoop, de installatie en het onderhoud van de apparatuur en van het bijbehorende beheersysteem, voor de realisatie van een specifiek communicatienetwerk ten behoeve van de cruciale toepassingen met betrekking tot de veiligheid en de stiptheid van het spoorverkeer.
Interne identificatiecode: I-FBA51-0000312166-F06
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: I-FBA51-0000312166-F06 - 1
Interne identificatiecode: 1