2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwen van 14 eengezinswoningen en 11 appartementen in 3 volumes
Beschrijving: Bouwen van 14 eengezinswoningen en 11 appartementen in 3 volumes
Interne identificatiecode: 2024-036 - Meulestede L-gebouw
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2024-036 - Meulestede L-gebouw - 1
Interne identificatiecode: 1