135467-2026 - Mededinging
Nederland – Ondersteunende diensten voor vervoer over land – Raamovereenkomst brugbediening beweegbare spoorbruggen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst brugbediening beweegbare spoorbruggen
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de bediening van beweegbare spoorbruggen, zowel lokaal als op afstand. De opdracht is opgedeeld in twee percelen en de raamcontractant levert brugwachters ten behoeve van bediening van beweegbare spoorbruggen. Het betreft de volgende objecten: Perceel 1 - Lokale bediening van beweegbare spoorbruggen: - spoorbruggen Oosterdoksluis (Amsterdam); - spoorbrug Galgewater (Leiden); - spoorbrug Dubbele Wiericke (Nieuwerbrug aan den Rijn). Perceel 2 - Brugbediening op afstand vanuit de locaties: Lokale nachtbediening: - Baanhoekspoorbrug (Sliedrecht); - Spoor- en verkeersbruggen over de Oude Maas (Dordrecht). Afroepbare inzet (afstands)bediening: - VL-operatie Alkmaar: locatie VL-post Alkmaar en bruglocatie Jan-Blankenbrug Purmerend t.b.v. meerdere beweegbare bruggen; - VL-operatie Rotterdam: bruglocatie over de Oude Maas (Dordrecht), op termijn wordt dit VL post Rotterdam, t.b.v. meerdere beweegbare bruggen. Zie aanbestedingsleidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63710000 Ondersteunende diensten voor vervoer over land
Aanvullende classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Lokale brugbediening beweegbare spoorbruggen
Beschrijving: Het betreft een raamovereenkomst voor de bediening van beweegbare spoorbruggen, zowel lokaal als op afstand. De opdracht is opgedeeld in één perceel en de raamcontractant levert brugwachters ten behoeve van bediening van beweegbare spoorbruggen. Het betreft de volgende objecten: Lokale bediening van beweegbare spoorbruggen: Baanhoek(vakwerk)spoorbrug (Sliedrecht); spoor(draai)brug Galgewater (Leiden); spoor(draai)bruggen Oosterdoksluis (Amsterdam); spoor(ophaal)brug De Vink (Leiden); spoor(hef)brug Dubbele Wiericke (Nieuwerbrug aan den Rijn); Wantij(hef)spoorbrug (Dordrecht); spoorbruggen Vecht (Weesp).(wordt via percelenregeling 1 op 1 gegund aan de huidige opdrachtnemer). Brugbediening op afstand vanuit de locaties: Verkeersleidingspost (hierna: VL-post) Alkmaar; Brugpost Dordrecht ten behoeve van spoorbruggen Grote Brug Oude Maas, verkeersbrug RWS en draaibrug Arkel, op termijn verandert dit in de VL-post Rotterdam. Zie aanbestedingsleidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie aanbestedingsleidraad.
Perceel: LOT-0002
Titel: Brugbediening op afstand en afroepbare inzet
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding betreft een raamovereenkomst met een betrouwbare partner voor: - nachtbediening van diverse bruggen; - afroepbare inzet voor (afstands)bediening meerdere bruggen.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 63711000 Ondersteunende diensten voor vervoer per spoor