2. Procedure
Procedure
Titel: Ontwerp nieuwbouw kindcentrum de Triangel te Lelystad
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is om een Opdrachtnemer te selecteren voor het maken van een ontwerp voor nieuwbouw kindcentrum Triangel te Lelystad. Het uitwerken van de Opdracht bestaat onder andere uit het opstellen van het Programma van Eisen (hierna PvE) en het uitwerken van dit PvE op alle ontwerpdisciplines vanaf het SO naar een, VO, DO en een TO, inclusief de voorbereiding en het indienen van de aanvraag voor de realisatiefase benodigde omgevingsvergunning. Opdrachtgever hanteert een taakstellend budget met een maximum aan adviseurskosten van € 650.000,00 (exclusief btw).
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1