2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van nieuwe sensoren, inclusief het beheer en onderhoud
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het leveren en plaatsen van nieuwe sensoren, inclusief het beheer en onderhoud
Interne identificatiecode: PPP0B3-17299/5417/B11251
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38115000 Radarapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: B11251_1