2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst maaien gazons gemeente Lint + groenonderhoud Schrijverswijk
Beschrijving: Toelichting: De grasbermen worden om de twee weken gemaaid van 1/04 tot 1/11. Er wordt de mogelijkheid voorzien tot extra maaibeurten op afroep. Deze extra maaibeurten op afroep kunnen gedurende de hele periode en vanaf het moment dat het gras hoger staat als 5cm. De grasbermen worden gemaaid met een zitmaaier en voor de kleinere oppervlakken met duwmaaiers. Rond obstakels wordt er gemaaid met een bosmaaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 2: Grasbermen gefaseerd – 14 maaibeurten Toelichting: De grasbermen worden gefaseerd gemaaid van 1/04 tot 1/11. Bij grasbermen die breder zijn als 2 meter, zal er om de drie weken een veiligheidsstrook gemaaid worden van 50 cm rondom de berm. De resterende oppervlakte wordt 2 maal per jaar gemaaid. De eerste maal tussen 15/06 en 15/07, de tweede maal tussen 15/09 en 15/10. Grasbermen minder dan 2 meter breed zullen om de drie weken afwisselend gemaaid worden. De ene maaibeurt de pare kant van de straat, om dan de volgende maaibeurt de onpare kant van de straat te maaien. De laatste maaibeurt van het maaiseizoen worden alle grasbermen volledig gemaaid. Post 3: Graspleinen - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. De kleinere oppervlakken worden gemaaid met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 4: Graspleinen gefaseerd - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. De kleinere oppervlakken worden gemaaid met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Tot 25% van het perceel blijft ongemaaid. De ongemaaide stukken kunnen per maaibeurt wijzigen, afhankelijk van de natuurlijke bloemen aanwezig op het perceel. Dit gebeurt in onderling overleg met de leidende ambtenaar. Er wordt de mogelijkheid voorzien tot extra maaibeurten op afroep. De laatste maaibeurt van het maaiseizoen worden alle grasbermen volledig gemaaid. Post 5: Extensief 1x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 1 maal per jaar gemaaid na 15/09. Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 6: Extensief 2x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 2 maal per jaar gemaaid. De eerste maal tussen 15/06 en 15/07, een tweede maal tussen 15/09 en 15/10. Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen meest geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 7: Extensief 3x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 3 maal per jaar gemaaid. (half mei, half juli en laatste week augustus). Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen meest geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 8: Graspleinen bij kinderopvang + Luitersheide - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. Er mag enkel in de voormiddag gemaaid worden. De verantwoordelijke van de locatie moet 48 uur vooraf gewaarschuwd worden dat men komt maaien. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. Kleinere oppervlakken worden bijgewerkt met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 9: De Wilg - 3 maaibeurten Toelichting: De gemelde opvang "De Wilg" wordt enkel gemaaid tussen 1/07 en 15/08. Er mag enkel in de voormiddag gemaaid worden. De verantwoordelijke van de locatie moet 48 uur vooraf gewaarschuwd worden dat men komt maaien. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. Kleinere oppervlakken worden bijgewerkt met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 10: Grasbermen Van den Bergstraat - 7 maaibeurten Toelichting: De grasbermen worden maandelijks gemaaid vanaf 1/04 tot 15/10. De grasbermen worden gemaaid met een zitmaaier en voor kleinere oppervlakken met duwmaaiers. Rond obstakels wordt er gemaaid met een bosmaaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een ...
Interne identificatiecode: PPP058-519/5010/2025-004
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: maaien gazons gemeente Lint
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Maaien gazons. Plaats van dienstverlening: Gemeente Lint. De opdracht is opgedeeld in volgende posten: Post 1: Grasbermen - 14 maaibeurten Toelichting: De grasbermen worden om de twee weken gemaaid van 1/04 tot 1/11. Er wordt de mogelijkheid voorzien tot extra maaibeurten op afroep. Deze extra maaibeurten op afroep kunnen gedurende de hele periode en vanaf het moment dat het gras hoger staat als 5cm. De grasbermen worden gemaaid met een zitmaaier en voor de kleinere oppervlakken met duwmaaiers. Rond obstakels wordt er gemaaid met een bosmaaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 2: Graspleinen - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. De kleinere oppervlakken worden gemaaid met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 3: Graspleinen gefaseerd - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. De kleinere oppervlakken worden gemaaid met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Tot 25% van het perceel blijft ongemaaid. De ongemaaide stukken kunnen per maaibeurt wijzigen, afhankelijk van de natuurlijke bloemen aanwezig op het perceel. Dit gebeurt in onderling overleg met de leidende ambtenaar. Er wordt de mogelijkheid voorzien tot extra maaibeurten op afroep. Post 4: Extensief 1x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 1 maal per jaar gemaaid na 15/09. Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 5: Extensief 2x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 2 maal per jaar gemaaid. De eerste maal tussen 15/06 en 15/07, een tweede maal tussen 15/09 en 15/10. Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen meest geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 6: Extensief 3x/jaar Toelichting: Deze graspleinen of bermen worden 3 maal per jaar gemaaid. (half mei, half juli en laatste week augustus). Het maaien gebeurt met een voor deze terreinen meest geschikte maaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Het maaien en oprapen mag gebeuren in 1 bewerking. Post 7: Graspleinen bij kinderopvang + Luitersheide - 14 maaibeurten Toelichting: De graspleinen worden 2 maal per maand gemaaid vanaf het moment dat het gras hoger staat dan 5cm. Er mag enkel in de voormiddag gemaaid worden. De verantwoordelijke van de locatie moet 48 uur vooraf gewaarschuwd worden dat men komt maaien. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. Kleinere oppervlakken worden bijgewerkt met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 8: De Wilg - 3 maaibeurten Toelichting: De gemelde opvang "De Wilg" wordt enkel gemaaid tussen 1/07 en 15/08. Er mag enkel in de voormiddag gemaaid worden. De verantwoordelijke van de locatie moet 48 uur vooraf gewaarschuwd worden dat men komt maaien. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. Kleinere oppervlakken worden bijgewerkt met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 9: De Wilg - 3 maaibeurten Toelichting: De gemelde opvang "De Wilg" wordt enkel gemaaid tussen 1/07 en 15/08. Er mag enkel in de voormiddag gemaaid worden. De verantwoordelijke van de locatie moet 48 uur vooraf gewaarschuwd worden dat men komt maaien. De graspleinen worden gemaaid met een cirkelmaaier aan een tractor of een zitmaaier. De tractor of zitmaaier is voorzien van gazonbanden. Kleinere oppervlakken worden bijgewerkt met duwmaaiers of bosmaaiers. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Kinderstraat 180 - tussen 09u00 en 15u00. De gemeente voert zelf verder af naar een afvalverwerkingsbedrijf. Post 10: Grasbermen Van den Bergstraat - 7 maaibeurten Toelichting: De grasbermen worden maandelijks gemaaid vanaf 1/04 tot 15/10. De grasbermen worden gemaaid met een zitmaaier en voor kleinere oppervlakken met duwmaaiers. Rond obstakels wordt er gemaaid met een bosmaaier. Het maaisel wordt opgeraapt en afgevoerd naar het domein aan de gemeenteloods - Ki...
Interne identificatiecode: 2025-004_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 77300000 Tuinbouwdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Perceel: LOT-0002
Titel: groenonderhoud Schrijverswijk
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Groenonderhoud schrijverswijk te Lint. De onderhoudswerken omvatten: Post 1: Alle voetpaden en opritten 5x/jaar onkruidvrij maken door wieden of branden. (1x in april, 1x in mei, 1x in juni/juli, 1x in augustus, 1x in september) Post 2: Alle plantsoenen 5x/jaar onkruidvrij maken + verwijderen zwerfvuil + afgevallen takken oprapen. (1x in april, 1x in mei, 1x in juni/juli, 1x in augustus, 1x in september) Post 3: Alle plantsoenen 2x/jaar scheerbeurt. (1x begin juli en 1x eind augustus/begin september) Post 4: 1x/jaar overgroeiende graszoden van grasperk naar verhardingen verwijderen. Straatgoten en centrale groene zones dienen niet onderhouden te worden. Plaats van dienstverlening: Gemeente Lint Het onderhoud omvat volgende straten: - Albrecht Rodenbachlaan - Ernest Claeslaan - Felix Timmermanslaan - Guido Gezellelaan - Haakveld - Hendrik Consciencelaan - Hinneneter - Paul van Ostaijenlaan - Stijn Streuvelslaan - Twee Bunder
Interne identificatiecode: 2025-004_2