135837-2025 - Resultaat
België – Röntgenapparatuur – Het leveren installeren en in dienst stellen van een radiografische installatie in de röntgenzaal op Spoed (vast deel) en een radiografische installatie in de röntgenzaal op de dienst Pediatrie (voorwaardelijk deel), incl. bijhorende verfraaiing- en verbouwingswerken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Het leveren installeren en in dienst stellen van een radiografische installatie in de röntgenzaal op Spoed (vast deel) en een radiografische installatie in de röntgenzaal op de dienst Pediatrie (voorwaardelijk deel), incl. bijhorende verfraaiing- en verbouwingswerken
Beschrijving: Dit aankoopdossier betreft het leveren, installeren en in dienst stellen van twee radiografische installaties in de röntgenzaal, incl. bijhorende verfraaiing- en verbouwingswerken - Vast deel: Radiografische installatie in de röntgenzaal op Spoed - Voorwaardelijk deel: Radiografische installatie in de röntgenzaal op de afdeling Pediatrie De aanbestedende overheid behoudt zich het recht voor om in de loop van 2024 of 2025 te beslissen om het voorwaardelijke deel ook af te nemen (zie ook 2.5 Voorwaardelijk deel,) conform de specificaties van het bestek en de offerte.
Interne identificatiecode: PPP0UJ-3713/5266/MPMO/ERA/DDW/D34230251
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33111000 Röntgenapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: MPMO/ERA/DDW/D34230251_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (Niet gespecifieerd)