Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 73110000 Uitvoeren van onderzoek
Aanvullende classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
Plaats van uitvoering
Stad: Rotterdam
Onderverdeling land (NUTS): Groot-Rijnmond (NL33C)
Land: Nederland