135924-2024 - Mededinging
Nederland – Beveiligingsdiensten – Beveiliging opvanglocaties GR MijnGemeenteDichtbij, gemeente Boxtel en Gemeente Sint-Michielsgestel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beveiliging opvanglocaties GR MijnGemeenteDichtbij, gemeente Boxtel en Gemeente Sint-Michielsgestel
Beschrijving: De overeenkomst bestaat uit het uitvoeren van beveiligingsdiensten op verschillende opvanglocaties binnen het werkgebied van GR MijnGemeenteDichtbij (gemeente Boxtel en gemeente Sin-Michielsgestel). De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal twee jaar en maximaal vier jaar. De ingangsdatum van de overeenkomst is naar verwachting 1 juli 2024.
Interne identificatiecode: Bizob-2023-MGD-JRI-00038
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79710000 Beveiligingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000