135945-2025 - Resultaat
België – Loonadministratiediensten – Gewaarborgd inkomen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gewaarborgd inkomen
Beschrijving: De VUB is op zoek naar een partij die als integrerende partner de administratie en de verzekering gewaarborgd inkomen voor alle personeelsleden kan aanbieden, rekening houdend met de specifieke complexiteit betreffende loonadministratie en de uitdagingen binnen de huidige architectuur. Op heden zijn ongeveer 1.700 verzekerden aangesloten. Het kan gaan om een verzekeringsmaatschappij of om een verzekeringstussenpersoon in de zin van artikel 259 van de Wet van 4 april 2014. De opdracht heeft een looptijd van 48 maanden.
Interne identificatiecode: PPP0NS-841/5056/VUB/2024/MO/001
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: VUB/2024/MO/001_1
Aanvullende classificatie (cpv): 66515410 Verzekeringen tegen financieel verlies