135964-2023 - MededingingNederland-Utrecht: Motorvoertuigen voor goederenvervoer
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
EA Milieuvoertuigen 4x2 18kN - 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure  inzake Milieuvoertuigen 4x2 18kN.
De Opdracht betreft de:
Levering van zes Milieuvoertuigen 4x2 18kN
Verzorgen van Extern onderhoud van de geleverde Voertuig ten behoeve van het vervoer van chemisch afval en gevaarlijke stoffen, welke vallen onder de 1000 punten regeling. Dit afval kan bestaan uit alle gevarenklassen met uitzondering van klasse 1 en klasse 7.
Negometrix
De leidraad en bijlagen kunt u downloaden bij 'Vragenlijsten' onder 'Leidraad en bijlagen'. Om de documenten te kunnen downloaden dient u zich eerst in Negometrix (kosteloos) te registreren en aan te melden voor deze aanbesteding. Inschrijven dient digitaal op Negometrix te worden gedaan.
Ondernemers die graag nadere informatie willen over het gebruik van Negometrix, kunnen diverse instructies raadplegen op:
https://support.negometrix.com/nl/support/home
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding